Op 13 september was het zover! De eerste bijeenkomst van het programma Ziekenverzorging Thuis had een mooie groep in Bergen op Zoom bij elkaar gebracht. Onder begeleiding van wijkverpleegkundige Debby van der Plas ( Buurtzorg) en ergotherapeute Amy Nooijens OrthoMedic, full service gezondheidsdiensten werd bestaande kennis en ervaring gedeeld met elkaar. Met verbazing werden de hulpmiddelen bekeken en ook uitgebreid geoefend. Vooral het elektrische steunkousenpistool en zijn ‘maatje’ de elektrische steunkousuittrekker(zie filmpje op de website van de kruisvereniging, www.dekruisvereniging.nl/zelfzorghandelingen) riepen een en ander op. Tevreden werd er afscheid genomen van elkaar. ‘ wat een praktische middag’ werd blij vastgesteld. Op naar het volgend onderdeel: Lichamelijke verzorging op 11 oktober.