Laden Evenementen

« Alle evenementen

Ziekenverzorging Thuis deel 3

december 10 @ 10:30 - 15:00

Deze middag staan twee thema’s centraal:

Tijdens deze interactieve bijeenkomst maakt u kennis met twee onderwerpen op het gebied van basishulp. Er is volop ruimte voor uitleg, het delen van ervaringen en het stellen van vragen.

BasisHulp: Bewegen, actief en passief:

 

BasisHulp: Bloeddruk, temperatuur, bewustzijn en kleur:
De bloeddruk: een van onze vitale functies van ons lichaam. De vitale functies zeggen iets over belangrijke systemen die ervoor zorgdragen dat we kunnen functioneren in het alledaagse. Naast de bloeddruk worden ook besproken: ademhaling/ bewustzijn/huidskleur/temperatuur/polsslag. Kortom; een bijeenkomst die het bewustzijn en inzicht vergroot in het effect van gedrag op onze vitale functies. Na deze middag is signaleren, herkennen van (dreigende) verstoringen van vitale systemen gemakkelijker geworden. Dat wil je toch niet missen?

Gegevens

Locatie

  • Kruisvereniging Belder Roosendaal
  • Belder 2
    Roosendaal, 4704 RK
    + Google Maps

Gegevens

Locatie

  • Kruisvereniging Belder Roosendaal
  • Belder 2
    Roosendaal, 4704 RK
    + Google Maps

De Kruisvereniging

In de zorg gaat het vooral om het alledaagse menselijk contact. Contact van mens tot mens.
 Familie, buren en vrienden steken daarom steeds meer zélf de handen uit de mouwen. Hoe? Door kennis te delen. Met Samen Leren in de Wijk maken we de zorg anders!

Copyright Kruisvereniging Noord-Brabant – Gebruik van materiaal op deze site mag alleen met toestemming van de Kruisvereniging Noord-Brabant

Contact

Belder 2-4
4704 RK Roosendaal

info@dekruisvereniging.nl
0165 – 55 59 15

Nieuwsbrief

Vul je e-mailadres in en ontvang één keer in
de maand de nieuwsbrief.

AANMELDEN