Op 12 juni was de bijeenkomst Omgaan met Artrose . In ‘ t Fort te Bergen op Zoom kwamen 18 mensen bij elkaar. Centraal stonden de vragen, ervaringen rondom artrose. Wat deze aandoening betekent in het alledaagse leven werd duidelijk door de uitwisseling vande enorme hoeveelheid ervaringskennis. Melodie, ergotherapeute bij ErgotherapieMol, deelde haar ruime kennis en ervaring als handtherapeute. Haar praktische adviezen, oefeningen en uitleg bij diverse hulpmiddelen werden zeer gewaardeerd. Nouel Notmeijer, wijkverpleegkundige Buurtzorg, gaf inzicht in wanneer en hoe zij ingeschakeld wordt bij artrose. Haar brede kennis maakte dat adviezen, tips goed aansloten bij de vragen in de alledaagse praktijk. De middag heeft de aanwezigen bewust gemaakt en tools gegeven om de regie op hun eigen situatie  te behouden. Het was een inspirerende, interessante, gezellige middag.

Omgaan met artrose

Wijkverpleegkundige Nouel Notmeijer (Buurtzorg) en Melodie, ergotherapeute bij ErgotherapieMol, gaan in op vragen en geven advies.

Omgaan met artrose

Melodie, ergotherapie Mol, geeft uitleg bij oefeningen met de handen om klachten van artrose te verminderen.