Op 28 juni waren er zoveel mensen om het thema ‘ Omgaan met artrose’ bij te wonen in de Lanteern dat we uit moesten wijken naar het café. Met de gastvrijheid van Miranda kwam dit helemaal goed. Artrose is een aandoening die bij ieder beperkingen oplevert; de mate en plaats blijkt divers. Er werden veel ervaringen gedeeld. Ergotherapeute Charlotte Osseweijer( ErgotherapieMol) ging uitgebreid in op de pijn en stijfheid die artrose met zich meebrengt. Handoefenjngen kunnen helpen bij artrose in de hand; deze werden voorgedaan. Daarnaast waren er veel hulpmiddelen aanwezig die uitgelegd werden hoe deze te gebruiken. Wijkverpleegkundige Sofie Brugmans (TWB) vulde met haar kennis en ervaring aan daar waar vraag was. Het was een bijzonder prettige , leerzame middag

  • Omgaan met artrose, gratis bijeenkomst bijwonen st. willebrord