Op de warme dinsdagmiddag 14 mei werd de reeks bijeenkomsten in Klundert gestart met deel 1 van het thema Omgaan met Parkinson. Er schoven 7 belangstellenden aan, waarvan 3 echtparen, die ervaring hebben met Parkinson.  Door de verhalen rondom ervaringen kwamen de gesprekken vanzelf op gang. Lianne Loomans (Parkinsonverpleegkundige  Surplus)wist met haar ruime kennis en ervaring de verdieping in kennis te brengen. Voor de aanwezigen was sommige info nieuw en verrassend. Er was veel ruimte voor persoonlijke aspecten. Pamela Kampman( wijkzuster Klundert/Noordhoek) deelde haar praktijkervaringen en gaf adviezen . Het was een middag waarin iedereen herkenning, compassie en erkenning vond. De inbreng van de ervaringen tijdens en na de laatste levensfase van zijn partner met Parkinson, maakten de middag bijzonder. Op naar het vervolg op 28 mei.