Themabijeenkomst ‘Druppelbril en Steunkousen aantrekken’

In Het Lucashof, het appartementencomplex voor senioren te Hoogerheide, werd op maandagmiddag 25 juli een themabijeenkomst ‘Druppelbril en Steunkousen aantrekken’ gehouden. De aanwezigen werden geïnformeerd over het gebruik van de druppelbril en de aantrekhulp voor steunkousen. Het zijn hulpmiddelen die medische handelingen een stuk eenvoudiger maken.

“Allemachtig, wat mooi!”, kwam er spontaan uit de mond van een 93-jarige dame. Ze wilde meteen een exemplaar voor haar broer; die kon zo’n bril volgens haar goed gebruiken. Ze bleef verbaasd over hoe zoiets eenvoudigs kan werken.

De vraag was wanneer de volgende bijeenkomst zou zijn; we spraken af dat die op een donderdagmiddag zou gaan plaatsvinden. Ook gaven ze zelf aan wat de onderwerpen zouden kunnen zijn. Wordt vervolgd dus, daar in Hoogerheide…