Op 23 januari organiseerde plaatselijke kruisvereniging Hoeven i.s.m. Samen Leren in de Wijk een bijeenkomst met het thema: “Voor- en nazorg bij een staaroperatie: toepassen druppelbril/eyot”. De belangstelling was enorm. In de gezellige Huiskamer van Surplus Groep in Hoeven had ieder een plaatsje gevonden. Anneke van Kleef, Physian Assistant van de oogartsen Bravis ziekenhuis , gaf op een vlotte, duidelijke manier uitleg rondom de voor-en nazorg. Ze ging in op vragen en nam uitgebreid de tijd om te oefenen en te adviseren. Daar het ogen druppelen een onderdeel is van de nazorg, werd er ook geoefend met de druppelbril en eyot. Oefening baart kunst namelijk!
Hierbij werden de aanwezigen deskundig begeleid door de wijkverpleegkundigen Henriette Smit (TWB) TWB (thuiszorg west-brabant) , Anja Otto (Surplus) en Petra Brand (Surplus). Iedereen ging met een tevreden gevoel huiswaarts. Het werd duidelijk dat deze informatieve bijeenkomsten voldeed aan een behoefte.