Op 6 maart stonden de Kruiswerkvrijwilligers Andrea, Nicole, Willem, Trude en Joke van Samen Leren in de Wijk bij de Jumbo, aan de Beethovenlaan in Roosendaal van 09.30 – 11.30 uur met de Kruismobiel. Je kon er terecht voor al je vragen over hulpmiddelen die het mogelijk maken om langer zelfstandig te blijven wonen. De hulpmiddelen hadden ze bij in de Kruismobiel. Je kon de hulpmiddelen meteen uitproberen. Ook kon je bij Joke terecht voor informatie over de bijeenkomsten uit de programma’s Zelfstandig blijven wonen en leven & Ziekenverzorging thuis.

De Kruisvereniging

In de zorg gaat het vooral om het alledaagse menselijk contact. Contact van mens tot mens.
 Familie, buren en vrienden steken daarom steeds meer zélf de handen uit de mouwen. Hoe? Door kennis te delen. Met Samen Leren in de Wijk maken we de zorg anders!

Copyright Kruisvereniging Noord-Brabant – Gebruik van materiaal op deze site mag alleen met toestemming van de Kruisvereniging Noord-Brabant

Contact

Belder 2-4
4704 RK Roosendaal

info@dekruisvereniging.nl
0165 – 55 59 15

Nieuwsbrief

Vul je e-mailadres in en ontvang één keer in
de maand de nieuwsbrief.

AANMELDEN